Zaznacz stronę

Blum

Zawiasy Blum

W tym dziale znajdą Państwo wszystkie zawiasy blum, które aktualnie są dostępne w naszej ofercie. W naszym asortymencie posiadamy zawiasy do drzwi bliźniaczych, do drzwi nakładanych oraz wiele innych. Posiadamy także duży wybór spowalniaczy firmy blum. W przypadku zakupu ilości hurtowej oferujemy możliwość atrakcyjnych rabatów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

Firma Blum powstała 1 marca 1952 roku i została założona przez Juliusa Blum. W 1964 roku firma wyprodukowała pierwszy zawias meblowy. Od tamtej pory, czyli od ponad 55 lat firma ciągle się rozwija i tworzy innowacyjne produkty, odpowiadające bieżącemu zapotrzebowaniu rynku. Wybierając zawiasy Blum, wybieramy ponad pół wieku historii i tradycji.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełnia Państwa oczekiwania. Przypominamy także, że dla stałych Klientów oraz w przypadku zakupów większej ilości produktów przewidujemy korzystne rabaty. Aby je otrzymać zapraszamy do kontaktu! Zachęcamy także, to zapoznania się z naszą pełną ofertą na zawiasy meblowe.