Zaznacz stronę

Jesteś stolarzem? Wykonujesz meble?
Kupujesz ilości hurtowe?
Załóż darmowe konto biznes i otrzymaj niższe ceny!

Komfortowe i bezpieczne zakupy!

Na zwrot zamówienia masz aż 14 dni!

 

DARMOWA DOSTAWA

Dla każdego zamówienia powyżej 1000 zł brutto

 

Filtruj produkty

Wieszaki wysuwne

Wieszaki wysuwne to obecnie jeden z najbardziej elastycznych elementów, który można dopasować do szaf i pomieszczeń o prawie każdej wielkości. Dzięki temu mogą Państwo zaoszczędzić nie tylko wiele przestrzeni, ale również wprowadzić w swoich garderobach niebanalne i komfortowe rozwiązania, które pozwolą na stworzenie wymarzonej szafy. Szafy, która nie tylko będzie wygodna, ale także będzie cieszyła oko nowoczesnością.

W poniższej kategorii znajdą Państwo wieszaki wysuwne, które pozwolą Państwu na doskonałe wyposażenie garderoby dzięki czemu Państwa ubrania będę zawsze świetnie wyglądały. Znajdą tu Państwo wieszaki nie tylko na samą odzież, ale również na akcesoria, np. wieszaki na krawaty. Oferowane przez nas akcesoria meblowe stworzone są z rożnych materiałów (metal, nikiel) oraz posiadają zróżnicowaną kolorystykę. Te cechy pozwalają na doskonałe dopasowanie wieszaków do szaf pod względem ciężaru, wielkości i koloru.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania oraz pomożemy dobrać najlepsze wyposażenie garderoby.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

0