Zaznacz stronę

Wieszaki na spodnie

Wieszaki na spodnie

Wieszak na spodnie pozwala codziennie cieszyć się wygodą wyjęcia z szafy wyprasowanych, świeżych spodni. Praktyczne wieszaki zapewniają oszczędność miejsca w szafie lub garderobie, wykorzystując maksymalnie dostępną w jej wnętrzu  powierzchnię. Oferowane wieszaki na spodnie wykonano z wysokiej jakości materiału, wyposażając je w mechanizm prowadnicy kulkowej z cichym domykiem i automatycznym hamulcem. Komfort użytkowania łączy się z długotrwałością działania i niezawodnością wieszaków, pasujących do różnej szerokości szaf i szafek.

Szafy i garderoby, które chcemy wyposażyć w wieszak na spodnie, powinny posiadać minimalną głębokość 460 mm, szerokość różni się od wybranego wariantu wieszaka. Utrzymane w nowoczesnej stylistyce akcesoria meblowe można dostosować do szaf i garderób o różnej kolorystyce korpusu. Dostępne w wielu wersjach stylistycznych, praktyczne wieszaki na spodnie znakomicie sprawdzają się w garderobie, gdzie można łączyć je w różnych konfiguracjach z pozostałymi, niezawodnymi elementami wyposażenia wnętrza szafy.

Dzięki produktom najwyższej jakości, zapewnione jest ich sprawne funkcjonowanie, komfort użytkowania na co dzień oraz zachowanie odpowiedniej organizacji we wnętrzu szafy. Nowoczesne wieszaki na spodnie pozwolą wybrać odpowiednią parę bez konieczności przeglądania poszczególnych modeli na wieszakach oraz zapobiegną powstaniu zagnieceń. Wieszaki na spodnie to niezbędna część garderoby, ułatwiająca funkcjonowanie na co dzień.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 27