Zaznacz stronę

Organizery

Organizery szufladowe

Organizery szufladowe są nieodzowną częścią wyposażenia garderoby. Dostępne w zróżnicowanej ofercie rozmiarowej i kolorystycznej organizery pasują do szuflad o minimalnej głębokości 50 cm. Organizery stanowią niezwykle praktyczny element wyposażenia szaf, zapewniający utrzymanie ładu i porządku w szufladach, ograniczając tym samym czas, potrzebny na znalezienie odpowiedniego przedmiotu. Akcesoria, przechowywane w organizerach znajdą swoje miejsce w zróżnicowanych przegrodach, dostosowanych do ich specyfiki szerokością i długością.

Organizery szufladowe wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniających doskonałe właściwości użytkowe przez wiele lat. Organizery  posiadają możliwość pełnego wysuwu z korpusu szafy, co zapewnia swobodny dostęp do ich zawartości. Dzięki zastosowanym hamulcom gwarantują cichy domyk i komfort użytkowania na co dzień. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom akcesoria przechowywane w organizerach są chronione przed uszkodzeniem oraz szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Najwyższa jakość wykonania, solidność oraz zgodność z nowoczesnymi trendami w realizacji akcesoriów meblowych – to cechuje oferowane przez nas organizery szufladowe, wyróżniające się trwałością użytkowania oraz niebanalną stylistyką. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w wielu konfiguracjach wyposażenia wewnętrznego. Praktyczne organizery sprawdzą się zarówno w szafie przedpokojowej, w sypialni oraz w pokoju dziecięcym. Każdy drobiazg znajdzie swoje stałe miejsce, a korzystanie z szafy będzie szybkie i zorganizowane.

Zapraszamy do kontaktu

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 7:00 - 17:00
Sb: 7:00 - 14:00

Dane firmy

P.H.U. TOMEX Tomasz Barzak
ul. Słoneczna 70, 42-133 Czarna Wieś
NIP: 5741173713

0