Zaznacz stronę

Kosze na bieliznę

Kosze na bieliznę do garderoby

Niezwykle funkcjonalne kosze na bieliznę do garderoby spełniają zróżnicowane funkcje zastosowań, co sprawia, że są nieodzownym elementem wyposażenia szaf i szafek. Kosze na bieliznę doskonale sprawdzają się w szafkach łazienkowych, zwłaszcza w wersji wysokich koszy składanych, odpowiednich do zamontowania za pomocą dołączonych elementów z tworzywa. Kosze składane znakomicie sprawdzą się jako kosze na bieliznę, przeznaczoną do wyprania. Chowany w szafce kosz zapewni estetyczny wygląd łazienki.

Kosze na bieliznę wysuwane, na prowadnicach kulkowych, posiadają hamulec, zapewniający komfort codziennego użytkowania. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych oraz w zróżnicowanych rozmiarach zapewniają możliwość dostosowania wyposażenia do wielkości i głębokości szafy lub szafki. Przeznaczone do przechowywania bielizny, ręczników, ścierek kosze do garderoby lub szafy zapewniają uporządkowanie jej wyposażenia, znakomitą organizację przestrzeni wewnętrznej oraz łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów.

Kosze na bieliznę doskonale sprawdzają się przy przechowywaniu lekkich przedmiotów. Poza bielizną sprawdzą się przy przechowywaniu szalików, apaszek, rękawiczek, czapek oraz kostiumów kąpielowych i akcesoriów, niezbędnych na pływalni. Znakomitej jakości kosze na bieliznę gwarantują długotrwałe użytkowanie dzięki solidnemu wykonaniu oraz zastosowaniu najwyższej jakości materiałów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 40

0