Zaznacz stronę

Jesteś stolarzem? Wykonujesz meble?
Kupujesz ilości hurtowe?
Załóż darmowe konto biznes i otrzymaj niższe ceny!

Komfortowe i bezpieczne zakupy!

Na zwrot zamówienia masz aż 14 dni!

 

DARMOWA DOSTAWA

Dla każdego zamówienia powyżej 1000 zł brutto

 

Filtruj produkty

Prowadnica rolkowa

Jesteś zainteresowany zakupem prowadnicy rolkowej? Chcesz trafić na sprawdzony i prosty w instalacji produkt? W tym dziale znajdziesz ogromną ilość takich akcesoriów. Poświęć chwilę czasu na sprawdzenie poszczególnych parametrów technicznych, porównaj wszystkie detale i zamawiaj bez wychodzenia z domu.

Dobra jakość i mnogość rozmiarów

Prowadnica rolkowa, to bardzo popularny i jednocześnie praktyczny produkt, który można montować do różnych typów szuflad. Takie rozwiązanie sprawdzi się w małych szafkach łazienkowych, w meblach pokojowych, dziecięcych oraz w szafkach kuchennych. W naszym asortymencie znajduje się spory wybór prowadnic na rolkach. Zostały one stworzone przez znanych producentów, mają dokładnie opisane wszystkie wymiary i charakteryzują się prostą instalacją. Prowadnica rolkowa zazwyczaj dostępna jest w kolorze białym, dzięki czemu ładnie wkomponowuje się w każdy mebel. Takie akcesorium nie posiada hamulców i wysuwa się tylko w części, a nie w całości.

Szybka wysyłka i różne metody dostawy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w naszym sklepie zakupy robią osoby prywatne oraz przedsiębiorcy, którzy na co dzień zajmują się montażem mebli. Każdej z tych grup klientów możemy polecić szybkie wysyłki i różne opcje dostawy. Dodatkowo nasi pracownicy ze szczegółami mogą odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w doborze odpowiedniej prowadnicy rolkowej.

0