Zaznacz stronę

Prowadnica rolkowa

Prowadnica rolkowa

Jesteś zainteresowany zakupem prowadnicy rolkowej? Chcesz trafić na sprawdzony i prosty w instalacji produkt? W tym dziale znajdziesz ogromną ilość takich akcesoriów. Poświęć chwilę czasu na sprawdzenie poszczególnych parametrów technicznych, porównaj wszystkie detale i zamawiaj bez wychodzenia z domu.

Dobra jakość i mnogość rozmiarów

Prowadnica rolkowa, to bardzo popularny i jednocześnie praktyczny produkt, który można montować do różnych typów szuflad. Takie rozwiązanie sprawdzi się w małych szafkach łazienkowych, w meblach pokojowych, dziecięcych oraz w szafkach kuchennych. W naszym asortymencie znajduje się spory wybór prowadnic na rolkach. Zostały one stworzone przez znanych producentów, mają dokładnie opisane wszystkie wymiary i charakteryzują się prostą instalacją. Prowadnica rolkowa zazwyczaj dostępna jest w kolorze białym, dzięki czemu ładnie wkomponowuje się w każdy mebel. Takie akcesorium nie posiada hamulców i wysuwa się tylko w części, a nie w całości.

Szybka wysyłka i różne metody dostawy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w naszym sklepie zakupy robią osoby prywatne oraz przedsiębiorcy, którzy na co dzień zajmują się montażem mebli. Każdej z tych grup klientów możemy polecić szybkie wysyłki i różne opcje dostawy. Dodatkowo nasi pracownicy ze szczegółami mogą odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w doborze odpowiedniej prowadnicy rolkowej.

0