Zaznacz stronę

Prowadnica kulkowa

Prowadnica kulkowa

Meble kuchenne, łazienkowe, dziecięce czy biurowe składają się zazwyczaj z wielu elementów. Jednym z nich są szuflady. Jeżeli chcemy, by szuflady w prosty sposób się zamykały i otwierały, to warto dobrać do nich odpowiedni rodzaj prowadnic. W tym dziale produktów mamy przyjemność zaprezentować wszystkie nasze prowadnice kulkowe. Cieszą się one sporym zainteresowaniem wśród naszych klientów i można je dopasować do wielu typów szuflad.

Prowadnice kulkowe w wersji teleskopowej i nie tylko

Prowadnica kulkowa jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej szuflady. W naszym asortymencie można znaleźć nowoczesne wersje tego typu akcesoriów, które będą cechować się na przykład pełnym wysuwem czy systemem spowalniającym funkcję cichego domykania. Wszystkie te dodatkowe elementy dodają szufladom większej funkcjonalności i zapewniają spore bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu. O ile prowadnica kulkowa umożliwia pełne wysunięcie szuflady, o tyle zainstalowany mechanizm zabezpiecza szufladę przed wypadnięciem.

Prosta instalacja i duża dostępność prowadnic

Prowadnica kulkowa może być zainstalowana w szufladach kuchennych, ale swoje zastosowanie znajdzie także w innych typach mebli. Sam montaż takiego akcesorium nikomu nie powinien sprawić żadnych trudności. Prowadnice rozsuwają się w całości, a do tego można je także jeszcze rozmontować, co ułatwi przykręcenie do boków szuflad i korpusów szafek. W naszym asortymencie posiadamy różne długości prowadnic oraz prowadnice o różnej ładowności.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28