Zaznacz stronę

Prowadnica Kulkowa Tip-On

Prowadnica kulkowa tip-on

W Twoich meblach kuchennych jest dużo szuflad? Chcesz mieć pewność, że zawsze będą się one łatwo otwierać i zamykać? Zwróć uwagę na prowadnice kulkowe tip-on występujące w tej kategorii produktów. Są to innowacyjne rozwiązania, które sprawdzą się w każdej nowoczesnej kuchni. Zachęcamy do przejrzenia całego katalogu naszych akcesoriów meblowych.

Prowadnica kulkowa do nowoczesnej szuflady

Prowadnica kulkowa tip-on dedykowana jest przede wszystkim do nowoczesnych szuflad, w których nie zamontowano żadnych dodatkowych uchwytów meblowych. Przyglądając się obowiązującym trendom łatwo można odnieść wrażenie, że takich projektów jest coraz więcej. Jeśli więc chcesz postawić na modne wzornictwo i jeżeli jednocześnie pragniesz, by Twoje szuflady były funkcjonalne, to prowadnica kulkowa tip-on jest właśnie dla Ciebie.

Łatwe w obsłudze

Montaż prowadnic kulkowych tip-on jest bardzo prosty, a sama obsługa także nikomu nie sprawia żadnych trudności. Prowadnica kulkowa tip-on cechuje się pełnym wysuwem oraz bez uchwytowym otwieraniem. Wystarczy lekko docisnąć front szuflady i gotowe. Co równie istotne, producent z którym współpracujemy oferuje także prowadnice, które reguluje się bez używania specjalistycznych narzędzi. Dzięki tej opcji, w każdej chwili można zmienić ustawienia prowadnicy. Zainteresowało Cię takie rozwiązanie? Zachęcamy do przeglądania wszystkich produktów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.