Zaznacz stronę

Prowadnica dolnego montażu

W tym dziale produktów znajdziesz praktyczne akcesoria meblowe ułatwiające otwieranie i zamykanie szuflad, czyli prowadnice dolnego montażu. Sprawdź koniecznie czym się one charakteryzują i wybierz wersję dedykowaną do Twoich potrzeb. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu – nasi doradcy techniczni z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Prowadnica dolnego montażu z hamulcem

Nowoczesna prowadnica dolnego montażu, ułatwia otwieranie i zamykanie nawet największej szuflady. Oferowane przez nas prowadnice dolnego montażu pochodzą od renomowanych producentów i są wykonane z dbałością o każdy detal. Mamy sporo nowości rynkowych, ale posiadamy także sprawdzone wersje, które od wielu lat znajdują swoje zastosowanie między innymi w szafkach kuchennych. Jeśli więc, interesuje Cię prowadnica dolnego montażu z hamulcem i systemem cichego domykania, to u nas z pewnością znajdziesz wersję pasującą do Twojej szuflady.

Spora nośność i łatwy montaż

Prowadnica dolnego montażu musi sprawnie się otwierać i domykać. Nie bez znaczenia jest także sposób jej montażu oraz funkcjonalność, która wpływa na codzienne użytkowanie. W naszej ofercie znajdują się prowadnice o różnej nośności, z pełnym wysuwem, z hamulcami i z regulacją w trzech poziomach. Wszystkie osoby zainteresowane zakupem zapraszamy do poznania pełnych parametrów technicznych. U nas zamówienia można składać w ilościach hurtowych lub na pojedyncze akcesoria.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 36

0