Zaznacz stronę

Prowadnica dolnego montażu Tip-On

Prowadnica dolnego montażu Tip-On

Nowocześnie urządzone kuchnie wymagają instalacji współczesnych, designerskich i praktycznych akcesoriów meblowych. W tym dziale produktów główną rolę odgrywają prowadnice dedykowane do dolnych szuflad z bez uchwytowym otwieraniem. Jeżeli zatem poszukujesz takich prowadnic meblowych, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy także do składania zamówień na dowolną ilość produktów. W przypadku większych zakupów oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe.

Prowadnice do dolnych szuflad

Jeżeli chciałbyś by Twoja kuchnia była urządzona w stylu minimalistycznym i jeżeli jednocześnie chcesz, by wszystkie szafki i szuflady nie straciły na funkcjonalności, to w tym dziale znajdziesz nowoczesne prowadnice dolnego montażu tip-on. Czym charakteryzują się te prowadnice meblowe? Są one przede wszystkim dedykowane do szuflad bez uchwytowych. Cały mechanizm polega na tym, że prowadnica umożliwia w lekki sposób otwieranie i zamykanie nawet dużej szuflady i jednocześnie ułatwia tą czynność nawet wtedy, gdy we frontowej części szuflady nie ma zainstalowanego dodatkowego uchwytu meblowego.

Wysoka jakość wykonania

Każda prowadnica dolnego montażu tip-on została zaprojektowana z dbałością o wszystkie detale. Mechanizmy charakteryzują się pełnym wysuwem, mają sporą ładowność i można je regulować bez używania specjalistycznych narzędzi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

0