Zaznacz stronę

Prowadnice

Prowadnice meblowe

Jednym z często wykorzystywanych podczas montażu mebli elementów są prowadnice. W tej kategorii produktów znajduje się spory wybór takich akcesoriów dedykowanych głównie do szuflad kuchennych i nie tylko. Jeśli więc potrzebujesz solidnie wykonanej prowadnicy, to zapraszamy do przejrzenia naszego katalogu akcesoriów meblowych.

Prowadnice o różnej długości i ładowności

Szuflady kuchenne mają różne parametry techniczne. Niektóre z nich są małe, inne mają średnią wielkość, a jeszcze inne są na tyle duże, że można w nich przechowywać na przykład garnki i sprzęty kuchenne. Jeśli zatem chciałbyś za jednym razem złożyć zamówienie na prowadnice pasujące do różnych szuflad, to u nas dajemy Ci taką możliwość. W naszym sklepie znajdziesz prowadnice o ładowności od kilku do kilkudziesięciu kilogramów. Większość zestawów w prosty sposób się demontuje, co z kolei ułatwia montaż do szuflady. Do dostępnych u nas zestawów można dobrać specjalne hamulce, które ułatwiają ciche domykanie oraz lekkie otwieranie nawet wielkogabarytowych szuflad.

Prowadnice kulkowe i nie tylko

Do najchętniej wybieranych w tej kategorii produktów można zaliczyć prowadnice kulkowe. Są one proste w montażu i jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Niemniej jednak, w naszym asortymencie znajdują się także prowadnice rolkowe, do tak zwanego dolnego montażu czy też prowadnice typu push to open. Każda z tych kategorii, to wysoka jakość wykonania i dbałość o wszystkie detale.

Wyświetlanie 1–40 z 51 wyników

0