Zaznacz stronę

Zawieszki meblowe

Zawieszki meblowe

Twoje szafki kuchenne, pokojowe lub biurowe są już niemalże gotowe? Teraz zastanawiasz się nad tym jak je zamontować na ścianie? Nic prostszego. Przejrzyj tą kategorię produktów, zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy i zamów zawieszki meblowe, które idealnie dopasują się do Twoich szafek.

Duży wybór produktów

Dobierając akcesoria do tego działu produktów staraliśmy się znaleźć zawieszki meblowe o różnych parametrach technicznych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nieco inną rolę pełnią typowe szafki kuchenne, a jeszcze inną szafki wieszane na ścianach w pokojach dziennych. To właśnie dlatego, w naszej ofercie mamy zawieszki meblowe pochodzące od kilku producentów. Stawiamy na sprawdzone marki, dokładnie testujemy wszystkie akcesoria meblowe i pragniemy oferować naszym klientom produkty z najwyższej półki. Wszystkie zawieszki sprzedawane są w kompletach, prosto się je montuje i mogą mieć udźwig nawet do 240 kilogramów.

Atrakcyjne ceny

Oferując nasze zawieszki meblowe zapewniamy nie tylko ich dobrą jakość wykonania, ale także bardzo atrakcyjne ceny. Zarówno zawieszki, wsporniki jak i podpórki dostępne są praktyczne od ręki. U nas można zamówić pojedyncze elementy, ale oferujemy także zakupy hurtowe. W przypadku tej drugiej opcji, nasi klienci mogą liczyć na dodatkowe upusty cenowe. Znamy specyfikację całego asortymentu i jeśli tylko będziesz mieć jakieś trudności z wyborem zawieszek meblowych, to chętnie posłużymy fachowym wsparciem. Zaprezentujemy Ci nasz asortyment i pomożemy dobrać odpowiednie elementy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

0