Zaznacz stronę

Zamki meblowe

Twoją pasją jest projektowanie i konstruowanie mebli? Zajmujesz się tym w profesjonalny sposób i chcesz oferować swoim klientom wysokiej jakości produkty? Jeśli będą Ci potrzebne dodatkowe akcesoria meblowe takie jak zamki centralne, to zachęcamy do przejrzenia listy produktów znajdujących się poniżej. W ofercie naszego sklepu mamy różnego typu zamki, które można wykorzystywać w meblach biurowych i nie tylko.

Zamki centralne do szuflad

Jednym z rekomendowanych przez nas produktów są zamki centralne do szuflad. Jeżeli posiadasz szafkę lub komodę, w której znajdują się szuflady i  chcesz zabezpieczyć ich zawartość, to montaż jednego z zamków znajdujących się w naszym asortymencie będzie spełni Twoje oczekiwania. W naszej ofercie posiadamy zestaw obejmujący trzy szuflady. Instalacja i metoda działania jest niezwykle prosta, wystarczy przekręcić kluczyk, a wszystkie szuflady zostają zamknięte. Wewnątrz każdego produktu znajdują się dokładne instrukcje obsługi i wszystkie niezbędne do montażu akcesoria.

Zamki pojedyncze

W asortymencie poza zamkami do szuflad, posiadamy także zamki pojedyncze, które swoje zastosowanie znajdą w różnych typach szafek. Instalacja tych akcesoriów również jest bardzo prosta i przebiega w kilku krokach. Nasze zamki pochodzą od sprawdzonych producentów, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w warunkach prywatnych jak i firmowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

0