Zaznacz stronę

Wsporniki meblowe

Wsporniki meblowe

Zawieszki, podpórki i wsporniki, są niezbędnymi elementami wykorzystywanymi między innymi do montażu mebli i półek. W tej kategorii można znaleźć wsporniki meblowe, które przydadzą się do instalacji półek. Wszystkich klientów zainteresowanych zakupem już na wstępie pragniemy zapewnić, że nasze akcesoria są sprawne, bezpieczne i funkcjonalne. Towar wysyłamy praktycznie od ręki i oferujemy go w bardzo atrakcyjnych pakietach cenowych.

Akcesoria do wspierania półek

Wsporniki do półek występujące w tej kategorii produktów, to między innymi niewidoczne ramię, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. Jeśli na przykład chcesz zainstalować półkę ścienną lub meblową i jeżeli zależy Ci na ukryciu wspornika, to wymienione wyżej ramię idealnie sprawdzi się w tej roli. Produkt został wykonany z dbałością o każdy detal i charakteryzuje się nośnością sięgającą nawet 30 kg.

Dobra jakość wykonania i duża dostępność

Przedstawiane w tym dziale produkty, to wsporniki meblowe, które zostały zaprojektowane i stworzone przez znanych i cenionych producentów. Jeśli chcesz mieć do czynienia z wysoką jakością wykonania, nowoczesnym wzornictwem i przede wszystkim z funkcjonalnością, to wybieraj rekomendowane przez nas akcesoria meblowe. Każde z akcesoriów zostało dokładnie sprawdzone,a na karcie produktów można znaleźć dokładne parametry techniczne, wiele niezbędnych szczegółów oraz koszty dostawy. Jeśli jednak, będziesz mieć do nas jakieś dodatkowe pytania, to zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3