Zaznacz stronę

Podpórki meblowe

Podpórki meblowe

Projektując i tworząc meble, trzeba mieć na uwadze wiele czynników. Liczy się nie tylko sam design i wybór płyt meblowych, ale także idealne dopasowanie dodatkowych akcesoriów meblowych, dzięki którym szafa, półka czy komoda zyska na funkcjonalności. W przedstawianym dziale produktów znajdą Państwo szeroki wybór podpórek meblowych. Można je wykorzystywać na wiele sposób. Wystarczy dobrać odpowiedni element i gotowe.

Akcesoria do półek

Wśród licznych produktów, dużą popularnością cieszą się podpórki meblowe. Można do nich zaliczyć między innymi małe kołki z osłonkami silikonowymi lub bez osłonek. Takie elementy świetnie sprawdzą się w podtrzymywaniu nie dużych półek montowanych w szafkach kuchennych, biurowych, łazienkowych czy salonowych. Większość podpórek meblowych dostępnych jest praktycznie od ręki. Akcesoria cechują się dobrą jakością wykonania, a przy zakupie większej ilości można liczyć na atrakcyjne rabaty.

Podpórki pod półki szklane i nie tylko

Dobrze wiemy, że montaż mebli to nie tylko klasyczne małe kołki na które kładzie się półki. Staramy się urozmaicać nasz asortyment i w ofercie posiadamy między innymi podpórki meblowe do półek szklanych. Mają one specjalne wciski chroniące szkło przed wyszczerbieniem i wypadnięciem. Dystrybuujemy także podpórki typu smart, które idealnie sprawdzają się do montażu półek ściennych. Takie akcesoria są niemalże niewidoczne gołym okiem i pozwalają na instalację modnych półek.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15