Zaznacz stronę

Listwy montażowe

Planujesz remont kuchni, salonu lub łazienki? Masz już gotowy projekt i udało Ci się znaleźć idealne meble? Jeśli teraz potrzebujesz zamówić jeszcze listwy montażowe, to serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej przede wszystkim listwy dedykowane do montażu szafek na ścianach. Przeglądaj, wybieraj i zamawiaj. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu! Nasz doświadczony personel, z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania!

Listwy o dobrych parametrach technicznych

W tym dziale naszego sklepu z akcesoriami meblowymi znajdą Państwo listwy montażowe. Dedykowane są one między innymi do wieszania szafek kuchennych, niemniej jednak, nasze listwy można wykorzystać również do powieszenia mebli łazienkowych, szafek biurowych czy pokojowych. Postawiliśmy na sprawdzonych producentów, wybraliśmy produkty o doskonałych parametrach technicznych i zdecydowaliśmy się na wersje, które są proste oraz bezpieczne w użytkowaniu. Nasi klienci mogą zamawiać listwy w dwóch dostępnych rozmiarach, ale zawsze istnieje także możliwość przycięcia listew montażowych do odpowiednich wymiarów.

Szybka dostawa

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że remont kuchni lub każdego innego pomieszczenia, to walka z czasem. Właśnie dlatego oferowane przez nas listwy montażowe dostępne są praktyczne od ręki. Wysyłka następuje nawet tego samego dnia roboczego. Zachęcamy także do zakupu zawieszek meblowych dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Wyświetlanie jednego wyniku