Zaznacz stronę

Zamki, Zawieszki,Podpórki i Wsporniki

Zamki, zawieszki, wsporniki i podpórki, to najważniejsze akcesoria występujące w tej kategorii. Wszystkim naszym klientom polecamy tego typu akcesoria meblowe, które zostały wykonane z dbałością o każdy detal. Mamy różnorodny asortyment i jesteśmy przekonani, że na liście produktów każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli więc potrzebna Ci listwa montażowa lub wspornik pod półkę ze szkła, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodatkowe akcesoria w postaci podpórek

Na co dzień zajmujesz się montażem mebli? Musisz mieć na wyciągnięcie ręki wszystkie przydatne akcesoria? W tym dziale produktów znajdziesz między innymi podpórki i wsporniki dedykowane do różnego typu półek. Mamy klasyczne, metalowe kołki do półek drewnianych, mamy wsporniki do półek montowanych na ścianach oraz podpórki przeznaczone do montażu szklanych półek. Każdy z tych akcesoriów można zamówić w dowolnej ilości. Wszystkie elementy są dokładnie opisane, mają podane parametry techniczne i zawierają niezbędne do montażu akcesoria.

Listwy montażowe i nie tylko

W tym dziale produktów poza wspornikami i podpórkami znajdą się także listwy montażowe przeznaczone między innymi do wieszania szafek kuchennych, zawieszki meblowe oraz zamki. Każdy z tych elementów pochodzi od sprawdzonego dostawcy, przed wysyłką jest dokładnie sprawdzany i testowany. Przejrzyj wszystkie zawieszki meblowe, porównaj ich parametry i wybierz wersję, która będzie pasować do Twoich szafek. Jeśli będziesz mieć jakieś trudności z wyborem, to zapraszamy do kontaktu.

 

Wyświetlanie 1–40 z 42 wyników

0