Zaznacz stronę

Kątowniki i Komandorki

W tej kategorii znajdziesz kątowniki i komandorki meblowe z różnych tworzyw o wielu kolorach i wielkościach.

W naszej ofercie znajdują się między innymi kątowniki frontowe, pojedyncze i składane, łączniki kątowe i złącza meblowe. Dostępne kolory to biały, beżowy, jasnoszary, ciemnobrązowy, ocynk, satyna, buk, olcha, orzech, wenge, popiel i czarny. Kątowniki frontowe można kupić na sztuki lub w zestawach po 50 sztuk, jeśli chodzi o złącza meblowe to opakowania zawierają 60 sztuk, a kątowniki pojedyncze sprzedawane są w zestawach po 100 sztuk.

Nasze produkty mają najwyższą jakość, dużą wytrzymałość (nie pękają, nie deformują się) oraz świetne ceny – zapraszamy do zakupu!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Kątowniki to elementy konstrukcyjne, które mają za zadanie w montażu mebli usztywnić połączenie elementów pod kątem prostym. Kątowniki składane różnią się od kątowników frontowych tym, że mają większą wytrzymałość i znoszą duże obciążenia, najczęściej używane są do montażu półek składanych. To idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń, w których złożysz półkę, gdy akurat jej nie używasz. Za to dla niewielkich, tradycyjnych półek lepszym rozwiązaniem są kątowniki frontowe i pojedyncze. Komandorki meblowe mają za zadanie dyskretnie podpierać półkę, warto dobrać kolor komandorka odpowiadający kolorowi półki. Wybierz taki produkt, który spełni Twoje oczekiwania i odpowiada Twoim potrzebom. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu! Nasi doświadczeni pracownicy, z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

0