Zaznacz stronę

Jednopoziomowe

Jednopoziomowe ociekarki do naczyń

Jednopoziomowe ociekarki, to praktyczne akcesoria kuchenne, które odgrywają główną rolę w tym dziale produktów. Jeśli poszukujesz takich produktów, to sprawdź koniecznie co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybieraj spośród kilku rozmiarów. Jesteśmy przekonani, że nasze ociekarki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Pochodzą one bowiem od znanych producentów i charakteryzują się dobrą jakością wykonania.

Ociekarki dedykowane do montażu w szafkach

Montaż ociekarki w szafce kuchennej jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Umyte naczynia zawsze mamy pod ręką, a jednocześnie nie musimy ich wykładać na blaty kuchenne. Wszystkie osoby, które cenią sobie współczesny design oraz minimalizm z pewnością docenią taką opcję. W naszym asortymencie znajdują się proste w instalacji ociekarki dostępne w kilku rozmiarach. Wystarczy dobrać je do wielkości szafki i przymocować do jej korpusu. Na ociekarkę można odkładać umyte talerze, miski, kubki i inne naczynia.

Ociekarki jednopoziomowe

Wersje ociekarek znajdujące się w tej kategorii produktów, to jednopoziomowe akcesorium, które z powodzeniem można zamontować w dolnej lub górnej szafce kuchennej. Wśród szerokiego wachlarza produktów znajdują się różne rozmiary ociekarek – dzięki temu jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów znajdzie coś dla siebie. Ociekarki jednopoziomowe są chromowane, dzięki czemu cechują się wysoką odpornością na osad z kamienia, plamy i inne zabrudzenia. Z kolei montaż na stałe w szafce gwarantuje stabilność i wygodę użytkowania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8