Zaznacz stronę

Jesteś stolarzem? Wykonujesz meble?
Kupujesz ilości hurtowe?
Załóż darmowe konto biznes i otrzymaj niższe ceny!

Komfortowe i bezpieczne zakupy!

Na zwrot zamówienia masz aż 14 dni!

 

DARMOWA DOSTAWA

Dla każdego zamówienia powyżej 1000 zł brutto

 

Filtruj produkty

Ociekarka do naczyń do szafki

Chciałbyś najbardziej jak to możliwe wykorzystać przestrzeń w swoich szafkach kuchennych? Lubisz praktyczne i funkcjonalne rozwiązania? W tej kategorii produktów znajdziesz przede wszystkim dwupoziomowe ociekarki przeznaczone do montażu w szafkach. Taka opcja sprawdzi się nie tylko w nowoczesnych kuchniach, ale także wszędzie tam, gdzie wymagany jest minimalizm oraz prostota.

Ociekarki z dwoma poziomami

Jeśli często zastanawiasz się nad tym gdzie odkładać umyte naczynia, by jednocześnie nie robić bałaganu na blacie kuchennym, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. W tym dziale akcesoriów meblowych znajdziesz dwupoziomowe ociekarki, które w prosty sposób można przymocować do korpusów szafek kuchennych. Dwa poziomy gwarantują pochowanie wszystkich naczyń, a Ty będziesz mieć poczucie ładu i porządku. Nasze ociekarki pochodzą od renomowanych producentów, są proste w instalacji i nie sprawiają trudności w codziennym użytkowaniu. Produkty przeznaczone są głównie do użytku domowego, ale bez większych przeszkód można je także montować w restauracjach i innych lokalach użytkowych.

Różne wymiary i modne kolory

Nasze dwupoziomowe ociekarki dostępne są w różnych rozmiarach. Znajdzie się coś do mniejszych szafek o szerokości 40 cm, ale mamy także ociekarki pasujące do szafek o szerokości 90 cm. Dystrybuujemy wersje chromowane, tytanowe oraz białe. Każdy z tych produktów, to solidna jakość wykonania, trwałość i odporność na uszkodzenia. Zachęcamy do przeglądania dostępnych wersji i zamawiania ich online.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 25

0