Zaznacz stronę

Dwupoziomowe

Ociekarka do naczyń do szafki

Chciałbyś najbardziej jak to możliwe wykorzystać przestrzeń w swoich szafkach kuchennych? Lubisz praktyczne i funkcjonalne rozwiązania? W tej kategorii produktów znajdziesz przede wszystkim dwupoziomowe ociekarki przeznaczone do montażu w szafkach. Taka opcja sprawdzi się nie tylko w nowoczesnych kuchniach, ale także wszędzie tam, gdzie wymagany jest minimalizm oraz prostota.

Ociekarki z dwoma poziomami

Jeśli często zastanawiasz się nad tym gdzie odkładać umyte naczynia, by jednocześnie nie robić bałaganu na blacie kuchennym, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. W tym dziale akcesoriów meblowych znajdziesz dwupoziomowe ociekarki, które w prosty sposób można przymocować do korpusów szafek kuchennych. Dwa poziomy gwarantują pochowanie wszystkich naczyń, a Ty będziesz mieć poczucie ładu i porządku. Nasze ociekarki pochodzą od renomowanych producentów, są proste w instalacji i nie sprawiają trudności w codziennym użytkowaniu. Produkty przeznaczone są głównie do użytku domowego, ale bez większych przeszkód można je także montować w restauracjach i innych lokalach użytkowych.

Różne wymiary i modne kolory

Nasze dwupoziomowe ociekarki dostępne są w różnych rozmiarach. Znajdzie się coś do mniejszych szafek o szerokości 40 cm, ale mamy także ociekarki pasujące do szafek o szerokości 90 cm. Dystrybuujemy wersje chromowane, tytanowe oraz białe. Każdy z tych produktów, to solidna jakość wykonania, trwałość i odporność na uszkodzenia. Zachęcamy do przeglądania dostępnych wersji i zamawiania ich online.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

0