Zaznacz stronę

Ociekarka do naczyń do szafki

Ociekarka do naczyń do szafki

Twoja firma zajmuje się projektowaniem i tworzeniem kuchni na wymiar? Masz spore doświadczenie i szukasz dodatkowych akcesoriów meblowych? A może jesteś klientem prywatnym i chcesz nieco odświeżyć oraz unowocześnić swoje meble kuchenne? Bez względu na to do której grupy się zaliczasz gorąco zachęcamy Cię do zapoznania się z elementami dostępnymi w tej kategorii produktów. Sprawdź dostępne w naszym sklepie ociekarki montowane w szafkach kuchennych.

Sprawdzone i praktyczne rozwiązanie

Ociekarki, to funkcjonalne, sprawdzone, bezpieczne i praktyczne rozwiązanie, które można zastosować w warunkach domowych i nie tylko. Z tego typu akcesoriów mogą korzystać także profesjonalne restauracje oraz bary. Jeśli więc masz już szafki kuchenne i jeżeli chcesz w jednej z nich wygospodarować miejsce na pozmywane naczynia, to w naszym asortymencie znajdziesz ociekarki sygnowane logiem znanych producentów. Przejrzyj dostępne propozycje i wybierz wariant, który spełni Twoje oczekiwania.

Dobra jakość w przystępnej cenie

Ociekarki znajdujące się w ofercie naszego sklepu, to dobrej jakości produkty, które nikomu nie powinny przysporzyć trudności w montażu. Ociekarki instaluje się na stałe do korpusów szafki i dzięki temu są one bardziej stabilne oraz trwałe. Produkty, które rekomendujemy wykonane są ze stali nierdzewnej, pokryto je specjalną warstwą w kolorze Inox, która chroni ociekarki przed osadami z wody oraz przed różnymi zniszczeniami i zabrudzeniami. Dostępne u nas wersje składają się z jednego lub dwóch poziomów oraz z tacki na wodę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 31

0