Zaznacz stronę

Amortyzatory

Amortyzatory meblowe

W prezentowanym dziale produktów znajdują się wysokiej jakości, bezpieczne w użytkowaniu oraz proste w montażu amortyzatory meblowe. Tego typu akcesoria meblowe można wykorzystać w szafkach kuchennych, łazienkowych, biurowych i wielu innych. Wszystkie osoby zainteresowane zakupem zachęcamy do przejrzenia całej listy produktów. Na bieżąco staramy się urozmaicać asortyment i współpracujemy z dostawcami, którzy specjalizują się w produkcji różnego typu amortyzatorów meblowych.

Kompletne zestawy

Przedstawiając amortyzatory będące częścią tej kategorii pragniemy zapewnić, że ofercie naszego sklepu znajdują się kompletne i proste w montażu akcesoria. Mamy między innymi amortyzatory do frontów, których głównym zadaniem jest zapobieganie trzaskaniu drzwiczek. W skład kompletu wchodzi adapter oraz amortyzator. Dostępne są różne wymiary i kolory takich kompletów.

Wysokiej jakości akcesoria

Wśród prezentowanych produktów znajdują się amortyzatory wykonane z różnych tworzyw. Doskonale wiemy, że wśród naszych klientów znajdą się wymagające osoby poszukujące produktów z wysokiej półki. Rekomendujemy między innymi wersje silikonowe, które bez większych przeszkód można przykleić do każdego typu szafki, ale dystrybuujemy także  amortyzatory metalowe i plastikowe, z magnesami lub bez magnesów. Jednym słowem spośród szerokiej palety produktów każdy wybierze coś dla siebie. Stawiamy na wysoką jakość wykonania, a w przypadku zakupu większej ilości oferujemy atrakcyjne warunki cenowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

0